سلام یسلام به گرمی یلیوان چای داغ  با چند تا قند و یمیز گرد تو یه کافه شلوغ و تویی که تنها مخاطب منی و الان منو میخونی با اینکه پیشم نیستی و من برای تو مینویسم

زشت نباشه یوقت تو این شلوغی ما اینقد غریبیم و تنها میون خنده و پچ پچ دختر پسر میز بغلی 

/

/

با تاخیر سفارش دادم یلیوان چای و کمی کیک شاید کمترین و ساده ترین سفارش این کافه باشه اما بهر حال چیزی که الان دلم میخاد نمیتونه بیشتر ازین باشه

منم و یه دلتنگی عجیب بااینکه اصلا بچه فولادشهر نیستم اما خوب به رسم اخرین قراری که با انتخابم داشتم اینجام تا شاید کمی از بار دلتنکیم میون خاطراتی که اینجا برام داره کم بشه 

یشاخه گل رز روی میز گذاشتم  به همراه آخرین نوشته که برام یادگاری گذاشت .بهش فکر میکنم ،ریتم آهنگ کافه چقد اشناست انگاری همون ریتمیه که یروز توی وبلاگش برای بار اول شنیدم بغضی که ناغافل  بهم حمله کرد سنگینی خاطراتو بهم یاداور شده!چای رسید سرمو پایین اوردم تا بغضمو کسی نبینه 

چقد سخته لای کتابی که بخاطر اون م و باز کردن و دیدن اولین و اخرین دسته گلی که برای من چیده  بود 

با سرکشیدن چای داغ اشکم سرازیر شد بهانه خوبی بود چای داغ برای پنهون کردن اشک چشمام  گلارو دست میکشم یادش بخیر 

کافه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گل سنگ رویال دانلود برگزاری جشن تولد | تشریفات و خدمات مجالس تولد باربری روزهای من https://homina.ir/ شخصی اوزیل موزیک